AYSA TRADE HAKKINDA

Beslenmenin de  bir hazzı olmalı! Üretimimizin hiçbir aşamasında renklendirici, raf ömrü arttırıcı, tatlandırıcı, asit dengeleyici, katkı, koruyucu vb. içeren ürünleri tercih etmeden, toprağın, iklimin, el emeğinin tüm saflığını, enerjisini içinde barındıran ürünleri kendi sofralarımızda tüketiyorken, farklı sofralarda geleneksel yöntemler ile üretilen, sağlıklı, hijyenik ortamlarda üretilmiş, besin değeri diğer yöntem üretimlere göre çok daha fazla olan ürünlere ulaşmak isteyip ulaşamayanlara biz ulaştıralım ki, kendi sofralarımızdaki ürünleri tüketirken yaşadığımız o damaklarımızda lezzeti, tüketmenin heyecanını sizlerde yaşayın. Ege ve Akdeniz Mutfağı ile Anadolu toprağının o eşsiz lezzeti, enerjisi ile yetişen sebze ve meyvelerimizden doğal ortamlarda üretilen ürünlerimizi sağlıkla, mutlulukla tüketebilmeniz için sizler ile paylaşıyoruz.

Ürün seçeneğimizin oldukça geniş olması sebebiyle kahvaltılarımızdan başlayarak, günün en son anındaki yemeklerinize kadar ki beslenmenizin her anında Aysa Gurme markalı ürünlerimizi içeren farklı ürün kategorilerimizi inceleyebilir, Aysa Gurme markalı ürünlerimizi gün içerisindeki beslenmenin her anında keyifle tüketebilirsiniz.

Geleneksel yöntemlerle üretilen ürünlerimiz doğal koku ve lezzetleri muhafaza edilerek ambalajlanmaktadır. Sebze ve meyvelerimizden üretilerek tedarikini sağladığımız ürünlerimizde hissettiğimiz Akdeniz havasını, verimli bereketli topraklarımızın kokusunu sizlerle paylaşıyoruz.

Tüm aile bireylerinin fiziksel ve ekonomik olarak yeterli gıdaya ulaşmasının yanında güvenilir, kaliteli, sağlıklı beslenme alışkanlığını geliştirecek gıdaları satın alma ve tüketme hakkına sahip olmalarının güvence altına alınması ve gerekli denetim ve kontrollerin sağlanması yönünden tedariğini gerçekleştirdiğimiz gıdalarımız Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa Birliği Gıda Mevzuatı ve Gıda Standardizasyonuna uygundur.

Bizler ürünlerimizin sofralarınıza gelmesine kadar ki süreçte, toprağı işleyen çiftçisinden, onu titizlikle üreten imalatçısından ve bu tüm bu süreci sağlık, kalite, doğal üretim yönünden takip ederek sizlere zevkle tüketilebilen ürünler olarak tedarikini gerçekleştiren bizlere kadar büyük bir aileyiz. Bu aile sıcaklığımızı, mevsiminde toplanan sebze ve meyveler ile geleneksel, besin değerini en yüksek oranda muhafaza eden üretim teknikleriyle üretilen ürünlerimizi tüketirken sizlerde hissedeceksiniz.

 Aysa Gurme ile sizlerde kendinizi bir gurme gibi hissedeceksiniz.

NEDEN KURU SEBZELER?

Yolda taze meyve ve sebzelerin nasıl taşınacağını konuştuk ama zor. Sebzeler ağırdır ve nispeten hızlı bir şekilde bozulabilir veya çürüyebilir - bir yürüyüşçünün sağlam ve uzak yaşam tarzı için harika bir kombinasyon değil. Kendinizi et ve tahıllarla sınırlamadan önce, birkaç torba kurutulmuş sebzeyi denemeli ve yemek planınızda nasıl çalıştıklarını görmelisiniz. Susuz kalmış sebzeleri paketlemeye başladığınızda keşfedebileceğiniz faydalardan sadece bazılarını özetledik.

BESLEYİCİ: Kurutulmuş sebzeler, özellikle uzun yürüyüş günlerinden sonra vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerle doludur.

İpucu: Kurutulmuş sebzeler hakkında insanların en sık sorduğu soru, taze sebzeler kadar besleyici olup olmadığıdır. Ve cevap (çoğunlukla) bir 'evet' Taze kesinlikle en iyisidir, ancak kurutulmuş sebzeler doğal ortamlarında üretim aşamasından geçtiklerinde besin değerlerinden çok az şey kaybederler.

PAKETLENEBİLİR: Hafiftirler ve yeni muadillerinin boyutunun bir kısmını kaplarlar . Bunları yiyecek çantanızın altına yerleştirebilir ve yürürken çürümelerini veya morarmalarını dert etmeyin.

KOLAY HAZIRLIK: Diğer kuru gıdalara benzer şekilde, kurutulmuş sebzeler de sırt çantasıyla seyahat etmek için uygundur. Yemeye hazırdırlar, böylece onları kesmek veya doğramak için zaman harcamanıza gerek kalmaz. Sadece onları çantadan çıkarın ve yemeğinize bırakın. Ayrıca, ikmaller arasında uzun bir süre kalsanız bile bozulma konusunda endişelenmenize gerek yok.

EKONOMİK: Sanılanın aksine, bol miktarda düşük fiyatlı, kaliteli sebze karışımları vardır. Fiyatlandırma üreticiler arasında değişiklik gösterir,

 • Çiftlikten Sofraya Aysa Gurme, kurutulmuş karışık sebzeler, çiftlikten doğal olarak yetiştirilir, taze olduklarında toplanır ve lezzetini ve temel besin maddelerini korumak için güneş altında kurutulur. Kurutulmuş karışık sebzelerimiz kesinlikle hiçbir şey eklenmemiş sağlıklı yeşil sebzelerdir - tuzsuz, kükürtsüz, yağsız, yapay tatlandırıcılar, tatlandırıcılar, koruyucular yok.
 • SAĞLIKLI VE BESLENMELER-Kuru sebzeleri, yemeklerinize besleyici ve lezzetli bir lezzet katabilecek domates, yeşil biber, havuç, patates, yeşil fasulye, kereviz, bezelye, maydanoz içerir. 8 çeşit sebze size vücudunuzun ihtiyaç duyduğu çeşitli vitamin, bileşik ve mineralleri sağlar, bağışıklığı artırır, göz sağlığını geliştirir, cilt sağlığı vb.
 • AYSA GURME İLE KOLAY DİYET Diyetinize daha fazla sebze almanın mükemmel bir yolu.
 • GİDİŞ İÇİN MÜKEMMEL - Kurutulmuş karışık sebzelerimiz yürüyüş, sırt çantasıyla seyahat ve seyahat için popüler bir seçenektir! Mühürlenebilir ambalaj, kurutulmuş sebzeleri taze ve saklaması kolay tutabilir. Kurutulmuş sebzelerimiz lezzetli çorbalar, erişteler, pizzalar, pilavlar ve hatta soslar haline getirilebilir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, tedarik zinciri boyunca GERÇEK DEĞER sunabilen Müşteri Odaklı, Çevre Dostu ve Sürdürülebilir bir Kuruluş olmaktır.
AYSA GURME, tedarik ettiği ürünler için daha iyi çiftçilik, üretim ve süreçler yoluyla gıdaların tadını artıran bir Çözüm Sağlayıcı olmak istiyor.

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

Siz değerli müşterilerimize ekonomik ve etkin bir şekilde en iyi çözümü sunmak için sürekli düşünen ve yenilikçi fikirlerimizle gıda güvenliği, malzeme taşıma, ürünlerin ambalajlanması ve depolanması alanlarında kapsamlı araştırmalar yapıyoruz. Müşterilerimiz bizim prensibimizdir; onların öneri ve tavsiyeleri ile ihtiyaç duydukları standardı inceliyor ve uyguluyoruz.

  İŞLEM

  • Hammadde kalite kontrolü
  • Ayıklama, Yıkama, Soyma ve Dilimle aşamalarından
  • Doğal yöntemlerle kurutma yöntemi
  • Besin Değerini Muhafaza Eden Ambalajlar
  • Tartım ve  Siparişin Sağlam Teslimini Sağlayacak Paketleme
  • İhracat için ambalajlama, sevkiyat ve depolamayı kontrol etme
  WeCreativez WhatsApp Support
  Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?